Zlecenie 12726341 - Śruba M36x90 HB/12220 -

   
Analizuj
Zamówienie 12726341
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Śruba M36x90 HB/12220 -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726939 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa śruby S95.27-M-0002 dwustronnej Adres dostawy: M040
12723564 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie znakowania do taśm -
12726767 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie 190569 / SM / Elementy Złączne
12704902 2026-09-04
godz. 16:00
Mazowieckie 50239643 - Zapotrzebowanie na śruby i nakrętki - RP 2027-RF6 / bolts nad nuts...
12703618 2026-09-07
godz. 13:00
Małopolskie Zakup i dostawa opasek zaciskowych różne wymiary materiał W2 w ilości 100 szt.
12727685 2026-09-08
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa 5 sztuk desek WC wolnoopadających Roca GAP Square Duroplast o nr REF:...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
12721440 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów budowlanych. Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia zawarcie...
11008962 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa wyrobów złącznych i śrubowych.