Zlecenie 12726767 - 190569 / SM / Elementy Złączne

   
Analizuj
Zamówienie 12726767
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
190569 / SM / Elementy Złączne
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724316 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie 187412 - PODKŁADKA SPRĘŻYNOWA SR20 -DISK SPRING
12730433 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020779 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12726361 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie ZŁĄCZKI - ZAP/MTETO/2026/013639 -
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12703618 2026-09-07
godz. 13:00
Małopolskie Zakup i dostawa opasek zaciskowych różne wymiary materiał W2 w ilości 100 szt.
12728724 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Śruba M16 x 140 DIN 931 OCYNK KL.10,9 ; Nakrętka M16 DIN 934 ocynk Kl.10 ;...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
11008962 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa wyrobów złącznych i śrubowych.