Zlecenie 12728724 - Śruba M16 x 140 DIN 931 OCYNK KL.10,9 ; Nakrętka M16 DIN...

   
Analizuj
Zamówienie 12728724
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Śruba M16 x 140 DIN 931 OCYNK KL.10,9 ; Nakrętka M16 DIN 934 ocynk Kl.10 ; Podkładka Fi 16 DIN 125 Ocynk -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730569 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Elementy złączne HDG (A.Ga)
12727500 2026-09-03
godz. 14:00
Lubelskie OPASKA-OBEJMA ZACISKOWA ŚLIMAKOWA SKRĘCANA W1 10-16/9 MM OPASKA-OBEJMA...
12730755 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŚRUBA ERP_220_0000023079 PION MOSTU TYŁ;NAKRETKA KOŁPAKOWA NKJ...
12727685 2026-09-08
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa 5 sztuk desek WC wolnoopadających Roca GAP Square Duroplast o nr REF:...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
12730267 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059089,160059466,160058943/9060 AK - ARMATURA (PZD)
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
12721440 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów budowlanych. Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia zawarcie...
11008962 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa wyrobów złącznych i śrubowych.