Zlecenie 12730569 - Elementy złączne HDG (A.Ga)

   
Analizuj
Zamówienie 12730569
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Elementy złączne HDG (A.Ga)
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726885 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Zestaw śrubowy - Area 38 - 2026/000020704 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12703290 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą asortymentu instalacyjnego
12726926 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH (924752, 924833, 924852,924864, 924933, 924965,...
12728748 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie E2600839 / Złączki WAGO -
12716120 2026-09-03
godz. 14:00
Lubelskie „Dostawa materiałów eksploatacyjnych i narzędzi na potrzeby TTE Portu...
12726361 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie ZŁĄCZKI - ZAP/MTETO/2026/013639 -
12730753 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŚRUBY ERP_230_0000025672 M19X48 MOC SB(Z/36322) Adres dostawy: M040
12703618 2026-09-07
godz. 13:00
Małopolskie Zakup i dostawa opasek zaciskowych różne wymiary materiał W2 w ilości 100 szt.
12728724 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Śruba M16 x 140 DIN 931 OCYNK KL.10,9 ; Nakrętka M16 DIN 934 ocynk Kl.10 ;...
12721440 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów budowlanych. Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia zawarcie...