Zlecenie 12730753 - DOSTAWA ŚRUBY ERP_230_0000025672 M19X48 MOC SB(Z/36322) ...

   
Analizuj
Zamówienie 12730753
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ŚRUBY ERP_230_0000025672 M19X48 MOC SB(Z/36322)

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726361 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie ZŁĄCZKI - ZAP/MTETO/2026/013639 -
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12730781 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa uszczelki 000/71 do śruby GB Adres dostawy: M040
12703618 2026-09-07
godz. 13:00
Małopolskie Zakup i dostawa opasek zaciskowych różne wymiary materiał W2 w ilości 100 szt.
12730755 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŚRUBA ERP_220_0000023079 PION MOSTU TYŁ;NAKRETKA KOŁPAKOWA NKJ...
12728724 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Śruba M16 x 140 DIN 931 OCYNK KL.10,9 ; Nakrętka M16 DIN 934 ocynk Kl.10 ;...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
12730267 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059089,160059466,160058943/9060 AK - ARMATURA (PZD)
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
11008962 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa wyrobów złącznych i śrubowych.