Zlecenie 12726368 - Worek filtracyjny WY 55-07 ASOH 1/2 obw. 495mmx1515mm -...

   
Analizuj
Zamówienie 12726368
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Worek filtracyjny WY 55-07 ASOH 1/2 obw. 495mmx1515mm - włóknina poliestrowa antyelektrostatyczna, wodoolejoodporna o gramaturze 5
50g/m2 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728812 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie BADANIE RYNKU - MANOMETRY (ZKR) -
12671938 2026-09-04
godz. 09:00
Świętokrzyskie "Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z...
12717396 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Wzmocnienie potencjału logistycznego Miasta i Gminy Bircza poprzez zakup...
12720651 2026-09-04
godz. 10:00
Wielkopolskie Piła do cięcia listew przyszybowych – 1 szt. Wymagania minimalne:  możliwość...
12724508 2026-09-04
godz. 10:30
Mazowieckie RFI - Dostawa fabrycznie nowego czołowego wózka widłowego
12728706 2026-09-04
godz. 10:59
Śląskie ŁĄCZNIK KRAŃCOWY FR 555-M2 PIZZATO -
12725554 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie RFP na sworzeń resorowy B20. sworzeń B20x100x91- St PN-EN 22341:2000: 500 szt.;
12722585 2026-09-04
godz. 12:00
Łódzkie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa części zamiennych do rozdrabniacza Ceron 256.
12728167 2026-09-04
godz. 15:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA SZYBKOZŁĄCZE TIP-TOPOL; ZAWORY BEZDĘTKOWE, KAPTURKI, WKŁADY DO...
12722029 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak2....