Zlecenie 12728706 - ŁĄCZNIK KRAŃCOWY FR 555-M2 PIZZATO -

   
Analizuj
Zamówienie 12728706
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ŁĄCZNIK KRAŃCOWY FR 555-M2 PIZZATO -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722520 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie 190448 - ELEKTROSZCZOTKA EG670 2x(10x25x40) długość linki 80 mm śruba M6
12719871 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa dodatkowego oprzyrządowania do pieca łukowego BDWIM.261.360.2026
12719241 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa minikoparki wraz z lawetą transportową dla Gminy Sułoszowa Przedmiotem...
12723553 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie MANOMETR - ZAP/MTETA/2026/012388 -
12721873 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie Badanie rynku - zdobycie informacji cenowej dotyczącej wykonania naprawy...
12705291 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Remont stojana silnika synchronicznego 6 kV typu GAe-1512s-01
12702052 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa 2 sztuk beczkowozów (cystern) do przewozu wody czystej pojemności 5000...
12716078 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie ZAK/2026/001762 Podnośnik kubełkowy PK 37, PK51, PK28 - WP Grodków -
12729376 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383 1. Kryteria...
12722029 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak2....