Zlecenie 12728167 - ZAPYTANIE NA SZYBKOZŁĄCZE TIP-TOPOL; ZAWORY BEZDĘTKOWE,...

   
Analizuj
Zamówienie 12728167
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA SZYBKOZŁĄCZE TIP-TOPOL; ZAWORY BEZDĘTKOWE, KAPTURKI, WKŁADY DO ZAWORU

1. ZAWÓR TRJ 650/SP2 EM BEZDĘTKOWY 80 MM
2
. SZYBKOZŁĄCZKA 1/2 PNS12Z TIP-TOP
3. SZYBKOZŁĄCZKA 1/4 ZEW PNS14Z TIP-TOP
4. KAPTUREK TRJ 651 ZAWORU OBRĘCZY KOŁA
5. ZAWÓR OBRĘCZY KOŁA BEZDĘTKOWEGO TRJ 651
6. WKŁADKA ZAWORU DĘTKI 23,5-25 EM 562-0083
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729631 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zakup płozów hamulcowych PL-1 i PL-3
12721906 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych typ A29A IIR w ilości 15 szt.
12707514 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Przenośnik taśmowy PTGM 1000 z komponentami i szafą sterowniczą oraz...
12716372 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki Zakres przedmiotu...
12730030 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE ZESTAW NAPRAWCZY EB5.1 i EB6.1 SYD/SYS EBRO 1. ZESTAW NAPRAWCZY EB5.1...
12729353 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PISTOLET 4.775-466.0 - MYJKA KARCHER LANCA KARCHER 4.112-024.0 - MYJKA KARCHER...
12723026 2026-09-04
godz. 15:00
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup elementów automatyki dla PGE GiEK S.A....
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12728761 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
12729056 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA KRÓĆCÓW PS-00-06 ORAZ PS-00-07 1. KRÓCIEC PS-00-06 NR I P-PY INŻEKTOR...