Zlecenie 12723493 - Weryfikacja i przygotowanie oferty na naprawę sprzęgu typu...

   
Analizuj
Zamówienie 12723493
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Weryfikacja i przygotowanie oferty na naprawę sprzęgu typu 9000, dwg.nr 1181529 , prod. Dellner 2024, s/n 027 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726329 2026-09-02
godz. 08:00
Dolnośląskie regulator ciśnienia DN15 PN16 - BRAUKMANN - nr kat.: D06F-1/2AM -
12724132 2026-09-02
godz. 09:00
Mazowieckie Elektroniczny regulator ciśnienia ESAB Parker
12724498 2026-09-02
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEKŁADNI WALCOWEJ XMDR 87 AM112 60,35 M1 Adres dostawy: M040
12718917 2026-09-03
godz. 10:00
Wielkopolskie LUZK 42 - Złącze.
12718959 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie 21/JR/INŻ/2026 Dostawa maszyn szwalniczych i zakuwarek pneumatycznych....
12725795 2026-09-03
godz. 12:00
Łódzkie Zakup części do ładowarek kołowych VOLVO L110H dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12730885 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Wymiana ziemi odazotowującej w aparacie R-903A - EAR ORLEN Spółka Akcyjna...
12723413 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Przeprowadzenie próby ciśnieniowej hydraulicznej (szczelności) stałych...
12721078 2026-09-03
godz. 12:59
Śląskie BADANIE RYNKU - SITO MODUŁOWE GUMOWE EPP (MEDIUM:KOKS) (Koksownia Przyjaźń) -
12707008 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa 5 sztuk Enkoder A systemu obrotu łopat do turbiny MM92.