Zlecenie 12726329 - regulator ciśnienia DN15 PN16 - BRAUKMANN - nr kat.:...

   
Analizuj Zamówienie 12726329 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
regulator ciśnienia DN15 PN16 - BRAUKMANN - nr kat.: D06F-1/2AM -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725937 2026-09-03
godz. 08:00
Małopolskie 10330 Zamówienie na dostawę przepustnic DN250 PN10 Przedmiot zamówienia: 1...
12721088 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Pompa zębata Cucchi MX 150 BCP 64-500 Szamotuły -
12724159 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT 1. Kryteria ogólne 2. WĄŻ GUM EPDM FI...
12730110 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zawór bezpieczeństwa
12724509 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12715562 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem Przedmiotem zamówienia jest...
12719510 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 25/JR/INŻ/2026 Dostawa mobilnej wytaczarki napawarki. Przedmiot zamówienia: 1...
12723622 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 2 szt. korpusu głowic prawa i lewa - dla Tokai Cobex Polska w Nowym Sączu -
12696770 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_PIW_2026 Zakup, dostawa i montaż manipulatora podciśnieniowego...
12730001 2026-09-04
godz. 07:00
Mazowieckie Silnik Cummins typ ISF2.8S3148T wraz z osprzętem