Zlecenie 12724498 - DOSTAWA PRZEKŁADNI WALCOWEJ XMDR 87 AM112 60,35 M1 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12724498
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DOSTAWA PRZEKŁADNI WALCOWEJ XMDR 87 AM112 60,35 M1

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12664151 2026-09-02
godz. 10:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, demontaż, montaż, uruchomienie,...
12724317 2026-09-02
godz. 10:00
Pomorskie ZAWIESIA PASOWE 20T L-6M
12699775 2026-09-02
godz. 10:00
Śląskie Dostawa przyczepy niskopodwoziowej oraz koparki kompaktowej gąsiennicowej Część...
12726607 2026-09-02
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA MULTIMETRA ORAZ MIERNIKA FLUKE (ZAP. 6000009544) 1. MULTIMETR CYFROWY...
12719702 2026-09-03
godz. 08:00
Łódzkie Wózek paletowy, elektryczny, podnośnikowy, wysokiego składowania z mechanicznym...
12724159 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT 1. Kryteria ogólne 2. WĄŻ GUM EPDM FI...
12725092 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa części odbijaka PKL NETTER VIBRATION 1. ZESTAW MONTAŻ NBS G 2100 DLA...
12729665 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie Moduł 6SL3224-0BE33-7AA0 SIEMENS SINAMICS G120 Power Module PM240, Awaria !!!
12729203 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie 190708/190711 / SM / Łańcuchy i spinki SKF
12714659 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa na dostawa frezarki komputerowej 3D CAD CAM...