Zlecenie 12729665 - Moduł 6SL3224-0BE33-7AA0 SIEMENS SINAMICS G120 Power Module...

   
Analizuj
Zamówienie 12729665
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Moduł 6SL3224-0BE33-7AA0 SIEMENS SINAMICS G120 Power Module PM240, Awaria !!!
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721181 2026-09-03
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa: ZAWÓR DN25 PN40 ZE STELITEM POD NAPĘD (16 szt.) do TAURON Wytwarzanie...
12721059 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie NAPĘD PNEUMATYCZNY - ZAP/MTEBE/2026/013328 -
12728751 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie GRUNDFOS Pompa CRN5-14 A-FGJ-G-V-HQQV - zap.12167857 -
12726374 2026-09-03
godz. 11:00
Śląskie MATERIAŁY LUWIREP _ BEZ ZAMIENNIKÓW /ZKP AM896137 M.A./ -
12720018 2026-09-03
godz. 12:17
Pomorskie Dostawa wózka paletowego PROMAG PRK 2500/1150 P/PT Przedmiot zamówienia: 1...
12730522 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12724954 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie Aspiracyjna sonda prędkościowa typu S, dł. pom. 1,0 m Zakup aspiracyjnej sondy...
12705788 2026-09-03
godz. 17:00
Śląskie Remont agregatów pompowych na terenie terminala paliw UNIMOT Terminale Sp. z...
12727501 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: DYSTRYBUTOR 4350100119 DIAMEC PHC4 Adres dostawy: M040
12721500 2026-09-04
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych ASV Stubbe typ MV310 PVDF/PTFE oraz...