Zlecenie 12726374 - MATERIAŁY LUWIREP _ BEZ ZAMIENNIKÓW /ZKP AM896137 M.A./ -

   
Analizuj
Zamówienie 12726374
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
MATERIAŁY LUWIREP _ BEZ ZAMIENNIKÓW /ZKP AM896137 M.A./ -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12695700 2026-09-03
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława...
12726621 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK IR425-D4-2
12714180 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie Licytacja elektroniczna na zakup Części do lokomotyw spalinowych serii SM42 i...
12722359 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie RFP na zakup krzyżaków gumowych z przeznaczeniem do lokomotyw spalinowych...
12707008 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa 5 sztuk Enkoder A systemu obrotu łopat do turbiny MM92.
12723627 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie 43297.323 - Pneumatyka -
12721129 2026-09-03
godz. 13:59
Śląskie Zakup, dostawa , instalacja elektroerozyjnej wycinarki drutowej zgodnie z...
12724446 2026-09-03
godz. 16:00
Mazowieckie 50267213 - części Crane do systemów uszczelnień/ Crane parts for sealing...
12716566 2026-09-04
godz. 08:30
Podlaskie Zakup ciągnika o mocy 170 KM Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa...
12712895 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa akumulatorów, opon oraz części zamiennych do pojazdów służby czołgowo...