Zlecenie 12730522 - Części do taboru tramwajowego

   
Analizuj
Zamówienie 12730522
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Części do taboru tramwajowego
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722635 2026-09-03
godz. 00:00
Śląskie DOSTAWA: MANSZETA PRZEPUSTNICY F012-K1 DN900 PN3 oraz USZCZELNIENIE WAŁU...
12719702 2026-09-03
godz. 08:00
Łódzkie Wózek paletowy, elektryczny, podnośnikowy, wysokiego składowania z mechanicznym...
12728958 2026-09-03
godz. 10:00
Pomorskie ZO/189/26/G Dostawa części zawieszenia Solaris Przedmiot zamówienia: 1...
12726620 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK KONTROLNY PRĘDKOŚCI 84874320 Crouzet 84874320
12717730 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa ciągników, agregatu prądotwórczego, kuchni polowej, mobilnego zbiornika...
12721167 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Miernik -
12720018 2026-09-03
godz. 12:17
Pomorskie Dostawa wózka paletowego PROMAG PRK 2500/1150 P/PT Przedmiot zamówienia: 1...
12721574 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa PRZETWORNIK CIŚNIENIA PC-28 0-1 MPa /PD/SRCM30x1,5 i PRZETWORNIK...
12725751 2026-09-03
godz. 14:30
Dolnośląskie DOSTAWA MOTOREDUKTOR KOMPLETNY (SILNIK Z PRZEKŁADNIĄ) BAUER BS06-34V/D07LA4...
12716537 2026-09-04
godz. 08:30
Wielkopolskie Części tramwajowe