Zlecenie 12732719 - Regeneracja głowicy silnika

   
Analizuj
Zamówienie 12732719
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Regeneracja głowicy silnika
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730777 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA POKRYWY DO ZAGĘSZCZACZA Adres dostawy: M040
12731705 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa Zestawu TS910I Przecinarki Spalinowej STIHL Adres dostawy: M040
12729627 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Rozeznanie Rynku (Dostawa części zamiennych do urządzeń firmy Thermo Electron).
12730047 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZESTAWU HYDR JCB BEAVER Z WYPOSAŻENIEM Adres dostawy: M040
12721174 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie ZAK/2026/001846 - Transporter liniowo-centrujący - Animex K1 -
12730045 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEJA PP300Z-002-12 OCHRONNA ALFA Adres dostawy: M040
12721776 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa ciągnika rolniczego umożliwiającego transport cysterny do przewozu wody...
12730779 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPY ZATAPIALNEJ 50 KBFU 0,75 IBO + WĄŻ Adres dostawy: M040
12728757 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Legalizacja przyrządów -
12733346 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: SMAROWNICA AKUMULATOROWA DEDRA Adres dostawy: M290