Zlecenie 12730777 - DOSTAWA POKRYWY DO ZAGĘSZCZACZA Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12730777
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA POKRYWY DO ZAGĘSZCZACZA

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728761 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
12728010 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02. wspornik sygnału...
12727762 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Dostawa asortymentu do Zakładu/Instalacji "EKO-REGION" sp. zo.o. w Bełchatowie....
12704371 2026-09-07
godz. 12:00
Świętokrzyskie Pojazdy wielozadaniowe elektryczne oraz obrotowa ładowarka teleskopowa dla...
12728029 2026-09-07
godz. 13:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa ZAWÓR ZWZ 11 i Sygnalizator ciśnienia BETA w ilości 32 szt.
12682568 2026-09-07
godz. 23:59
Opolskie 1. Przedmiotem Zamówienia jest kompletna dostawa, montaż i uruchomienie...
12711533 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Dostawa części do wózków widłowych do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział...
12728758 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie ODBIERAK PRĄDU, PŁYTKA ŚLIZGOWA HB/12237 -
12721105 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie FL/N/PN/486/2026 - Dostawa materiałów do młynów MWK16 -
12713436 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zautomatyzowany zespół urządzeń filtracji...