Zlecenie 12730043 - DOSTAWA POMPA ELEKTRYCZNA AB-12TH 40W 50HZ 400V Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12730043
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA POMPA ELEKTRYCZNA AB-12TH 40W 50HZ 400V

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729376 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA FILTRÓW KIESZENIOWYCH. ZESTAW NAPRAWCZY FILTRA S-102 52383 1. Kryteria...
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -
12721248 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Wykonanie sprawdzenia oraz przeglądu tech. urządzeń pomiarowych ugięć...
12729382 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEI I SWORZNI 1. SWORZEŃ TD6C-172-074 SIŁOWNIKA PRZEGRODY 2. SWORZEŃ...
12728171 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa regulatorów przepływu płynów – odwadniacze, akcesoria
12725502 2026-09-08
godz. 00:00
Małopolskie Zakup i dostawa zbiorników na deszczówkę wraz z akcesoriami oraz etykietami...
12690225 2026-09-08
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla szkół biorących udział w projekcie...
12722709 2026-09-08
godz. 09:30
Łódzkie DOSTAWA PIECA RETORTOWEGO 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż,...
12730016 2026-09-08
godz. 10:00
Opolskie Zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej - zakup agregatów w ramach Programu...
12729670 2026-09-08
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160058946/8991 AK - ZASUWY DN400 (PZD)