Zlecenie 12725502 - Zakup i dostawa zbiorników na deszczówkę wraz z...

   
Analizuj
Zamówienie 12725502
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Zakup i dostawa zbiorników na deszczówkę wraz z akcesoriami oraz etykietami informacyjnymi
branża Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729386 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA CEWEK ZAWORU WODY Adres dostawy: M040
12729227 2026-09-07
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie RZM.146.2026 Jednorazowa dostawa 2szt. zbiorników o pojemności 5000l...
12719100 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Dostawa i montaż zbiornika cylindrycznego wody zmiękczonej w Zakładzie Żory.
12730043 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPA ELEKTRYCZNA AB-12TH 40W 50HZ 400V Adres dostawy: M040
12717917 2026-09-08
godz. 09:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Urzędu Miejskiego w Gnieźnie w ramach...
12726722 2026-09-08
godz. 13:00
Łódzkie Zbiorniki na deszczówkę w Gminie Wierzchlas
12644495 2026-09-09
godz. 08:00
Zachodniopomorskie Dostawa części zamiennych do SpW służby Żywnościowej (kuchni polowych i...
12724501 2026-09-09
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa przepływomierzy elektromagnetycznych w skrzyni transportowej dla...
12721741 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie 2100177998 zakup zaworów WK6B-A GAZ DN150 PN 16 AISI Zwracamy się z uprzejmą...
12699585 2026-09-21
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń pomiarowych, wymiana zasuw i...