Zlecenie 12729670 - PR2027 - RG/160058946/8991 AK - ZASUWY DN400 (PZD)

   
Analizuj
Zamówienie 12729670
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
PR2027 - RG/160058946/8991 AK - ZASUWY DN400 (PZD)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728742 2026-09-08
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra GFF 22111019 L3 WPC LATO 2026 (zap. 16632727) -
12719288 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa sprzętu do utrzymania terenów wokół Zespołu Szkół Technicznych im....
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12712375 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Zawory odcinające, zwrotne i redukcyjne
12729150 2026-09-09
godz. 23:30
Mazowieckie 50258897 - Sygnalizator, złącze wtykowe SUCO Szanowni Państwo, ORLEN Spółka...
12726836 2026-09-11
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego oraz przyczepy rolniczej...
12728841 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa Detektora sygnałów radiowych Inprotect 1217.
12697875 2026-09-14
godz. 09:00
Śląskie Remont taboru kolejowego – ekspozycyjnego.Zadanie realizowane w ramach projektu...
12724726 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaplecza socjalnego typu „Mobilna...
12690121 2026-09-14
godz. 11:00
Pomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Zespołu Szkół...