Zlecenie 12728742 - Remont filtra GFF 22111019 L3 WPC LATO 2026 (zap. 16632727)...

   
Analizuj
Zamówienie 12728742
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Remont filtra GFF 22111019 L3 WPC LATO 2026 (zap. 16632727) -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725683 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie „Zakup i dostawa stanowiska (symulatora) napędu hybrydowego do ZST w Mikołowie,...
12727242 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059439/9058 AK - ZAWORY ZAPOROWE (DURCON) (PZP)
12719086 2026-09-09
godz. 15:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie prasy mimośrodowej w liczbie 1 szt
12715172 2026-09-10
godz. 12:00
Świętokrzyskie Legalizacja wag samochodowych oraz kolejowych Zakład Górniczy Kujawy
12723676 2026-09-11
godz. 10:00
Śląskie Przegląd techniczny zabudowy asenizacyjnej (typu beczka)
12727395 2026-09-11
godz. 15:00
Podkarpackie Szanowni Państwo, w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddziału...
12714226 2026-09-11
godz. 16:00
Mazowieckie Serwis pomp w remoncie planowym instalacji PTA
12697809 2026-09-14
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn48_2026/JR - Sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb...
12690121 2026-09-14
godz. 11:00
Pomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do Zespołu Szkół...
12695395 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu do digitalizacji...