Zlecenie 12730434 - Blachy S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB --...

   
Analizuj
Zamówienie 12730434
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Blachy S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Blacha #4; S235JR; 1 arkusz 1500x3000;
PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10029 ; atest 3.1 144,0000 KG 18,00 2 Blacha #5; S235JR; 1 arkusz 1500x3000; PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10029 ; atest 3.1 180,0000 KG 18,00 3 Blacha #8; S355J2; 1 arkusz 1500x3000; PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10029 ; atest 3.1 288,0000 KG 18,00 4 Blacha #10; S235JR; 1 arkusz 1500x3000; PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10029 ; atest 3.1 360,0000 KG 18,00 5 Blacha #12; S355J2; 1 arkusz 1500x3000;PN/EN-10025-2 ; PN/EN-10029 ; atest 3.1 432,0000 KG 18,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730009 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne -- --...
12730241 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Rura S235JR Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12723531 2026-09-04
godz. 14:00
Śląskie Zakup i dostawa formatek z blachy perforowanej nierdzewnej przeznaczonych na...
12724846 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa i zakup: Stal w gat. S235JRG - 271 kg
12728413 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212
12729633 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa wyrobów metalowych
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12730783 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA ASORTYMENTU PE - ZAWORY, RURY, TULEJE, TRÓJNIKI ORAZ KOŁNIERZE PP-V 1....
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12719190 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawy sukcesywne materiałów - lin nośnych i drobnych linek Cu oraz przewodów...