Zlecenie 12726326 - Zapytanie ofertowe - RURA STALOWA 419x36 GAT.EN S355(18G2A)...

   
Analizuj
Zamówienie 12726326
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Zapytanie ofertowe -

RURA STALOWA 419x36 GAT.EN S355(18G2A) 8.5 mb
PRĘT PŁASKI STALOWY 100x10 GAT. EN-S235 PN-ST3S 3000 kg
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724951 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa dwuteowników oraz ceowników Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn w...
12703290 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą asortymentu instalacyjnego
12721496 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA ROZJAZDU KOLEJOWEGO - NLR-WJ.2110.71.2026
12728710 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie pręty kute -
12717290 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Sukcesywne dostawy wyrobów hutniczych ze stali zwykłej bez powłoki i ocynkowanej
12728759 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie LINA STALOWA fi 28 HB/12233 -
12725638 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej stali narzędziowej do...
12728725 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P -19 mm , B - 15 mm -
12726827 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie ZP/G/58/26 Dostawa 3 rodzajów drutu: 1.AgNi10fi2,0mm±0,04; (st. miękki)10kg...
12730080 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA 4,0x1000x2000