Zlecenie 12724951 - Dostawa dwuteowników oraz ceowników Miejsce realizacji...

   
Analizuj
Zamówienie 12724951
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa dwuteowników oraz ceowników
Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn w Sekcji Napraw Maszyn, Sprzętu i Utrzymania Zakładu
w Krakowie, ul. Spławy 2a, 31-987 Kraków
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722129 2026-09-03
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Znak sprawy FZ.38.160.2026.TK Dostawa włazów kanałowych okrągłych z żeliwa...
12726765 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA PRĘTÓW - NLZ - KK.2110.132.2026
12718515 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Zakup blach # 60 gat.1.2312 -
12722989 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Zakup stali w gatunku 30HN2MFA
12729633 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa wyrobów metalowych
12727691 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20704 -- Kryteria ogólne...
12728864 2026-09-07
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup z dostawą krzyżownica kuto-zgrzewana do Rz 60E1 R 500 1:12 prawa...
12729055 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRĘTA AISI 316L 8X8 KWADRAT (6 ODCINKÓW PO 3M) Adres dostawy: M040
12721424 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50261002 - Zakup wyrobów hutniczych Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą...
12704068 2026-09-18
godz. 12:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rur i kształtek z żeliwa...