Zlecenie 12728719 - Zakup z dostawą łańcucha wg. załączonych rysunków. -

   
Analizuj Zamówienie 12728719 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup z dostawą łańcucha wg. załączonych rysunków. -
branża Mechanika i metalurgia
podbranża wyroby metalurgiczne, obróbka mechaniczna
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby metalurgiczne , obróbka mechaniczna

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728798 2026-09-06
godz. 14:00
Mazowieckie STA / 47726 / 2026 PRZEKŁADNIA ŚRUBOWO-TOCZNA fi 50x5 wg rys....
12726332 2026-09-06
godz. 14:00
Mazowieckie STA / 47754 / 2026 Koło fi 710 wg rysunku -
12731895 2026-09-07
godz. 07:10
Warmińsko-Mazurskie USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO Przedmiot zamówienia: 1 ZNAK SPECJALNY ZA...
12724353 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 zakup proporczyków metalowych dla jDCC
12734307 2026-09-07
godz. 14:00
Mazowieckie STA / 47811/ 2026 Wykonanie kompletu izolacji do ramienia elektrod piecokadzi (...
12722850 2026-09-07
godz. 15:00
Lubelskie Zakup i dostawa Wkłady filtrów wg rys. A-05.01-67.010 do F07-F15 - łącznie 12...
12734646 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Tabliczki znamionowe - AREA 02 - 2026/000021094 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00...
12726877 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa modułowych skrzynek na listy w ramach projektu „IT HUB GLIWICE”...
12734310 2026-09-10
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Kompleksowe wykonanie nowych osłon na maszynie PT1803 na podstawie przesłanego...
12734284 2026-09-18
godz. 11:00
Mazowieckie ZAK/2026/002157Animex K4 -Ostrzenie noży do robota Aira RBDH o symbolu...