Zlecenie 12734307 - STA / 47811/ 2026 Wykonanie kompletu izolacji do ramienia...

   
Analizuj
Zamówienie 12734307
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
STA / 47811/ 2026 Wykonanie kompletu izolacji do ramienia elektrod piecokadzi ( LHF ) w/g dołączonego załącznika -
branża Mechanika i metalurgia
podbranża obróbka mechaniczna
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: obróbka mechaniczna

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732041 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie MOCOWANIE WAŁU CARDANA 105N RYS 6016
12731470 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie BADANIE RYNKU - tuleja zaznaczona na rysunku tj. 25335/C - 100/55/M16/17,5 nr55...
12731349 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie MŁOTEK WG RYS. G75-14-14A + ATEST 3.1 NIE DOPUSZCZAMY ZAMIENNIKÓW ( ZKR...
12727746 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Zlecę polerowanie szyb i usuwanie rys ze szkła
12728825 2026-09-08
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Tulejowanie otworów pod sworzeń siłownika - Postój MP7 -
12728678 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i...
12728197 2026-09-09
godz. 11:00
Opolskie Obróbka mechaniczna powierzchni uszczelniających zaworów parowych na stacji...
12734527 2026-09-09
godz. 12:00
Mazowieckie RFP - na zakup wraz z dostawą Kłonica czołowa rys. N-238-00-32-04-0 Kłonica...
12731471 2026-09-09
godz. 12:59
Śląskie BADANIE RYNKU - wirnik do ssawy gazu – wg rysunku zestawieniowego...
12731627 2026-09-10
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa: ŁAŃCUCH PODAJ.POPIOŁU TKF 400 RYS.30007960-1N004-0536...