Zlecenie 12734527 - RFP - na zakup wraz z dostawą Kłonica czołowa rys....

   
Analizuj
Zamówienie 12734527
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
RFP - na zakup wraz z dostawą Kłonica czołowa rys. N-238-00-32-04-0 Kłonica czołowa rys. N-238-00-32-05-0

CTRZZ5-906-20/2026: 6
szt.;CTRZZ5-906-20/2026: 6 szt.;
branża Mechanika i metalurgia, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża obróbka mechaniczna, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: obróbka mechaniczna , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12735328 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Pompka 12v, 13 l/min 0.8 bar Comet
12728197 2026-09-09
godz. 11:00
Opolskie Obróbka mechaniczna powierzchni uszczelniających zaworów parowych na stacji...
12735668 2026-09-09
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPY SZLAMOWEJ 50EUBL5.10S EVAK Adres dostawy: M040
12734883 2026-09-09
godz. 13:00
Mazowieckie Naprawa silnika spalinowego MAN D2876LUE631
12736265 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR DN150 PN25 ZF200X REDUKCYJNY Adres dostawy: M040
12730805 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie Laser krzyżowy
12735870 2026-09-09
godz. 23:00
Mazowieckie 50259829 - Osprzeęt EX Szanowni Państwo, ORLEN Spółka Akcyjna, z siedzibą w...
12727241 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie RG/160052974/9059AK - CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZASUW 960-X2A/B / SPARE PARTS FOR...
12734801 2026-09-11
godz. 10:00
Lubuskie Zakup beczki na wodę pitną na przyczepie niezbędnej do realizacji zadań z...