Zlecenie 12728798 - STA / 47726 / 2026 PRZEKŁADNIA ŚRUBOWO-TOCZNA fi 50x5 wg...

   
Analizuj
Zamówienie 12728798
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
STA / 47726 / 2026 PRZEKŁADNIA ŚRUBOWO-TOCZNA fi 50x5 wg rys. 97.41.73.02-04.020X -
branża Mechanika i metalurgia, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża obróbka mechaniczna, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: obróbka mechaniczna , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729222 2026-09-06
godz. 23:59
Mazowieckie 39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa...
12723985 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa: POMPA SZLAMOWA K150.2.50 T–N KAPPA (4 szt.) do TAURON Wytwarzanie S.A....
12704732 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM
12728337 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa Ozonatora generatora ozonu 120 g/h Power 120 -...
12724888 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 zakup oznaki rozpoznawczej dla WOP
12727795 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08) Przedmiot zamówienia: 1 Filtr...
12720059 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12729670 2026-09-08
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160058946/8991 AK - ZASUWY DN400 (PZD)
12729628 2026-09-08
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa ustników i nasadek do alkomatu Alcovisor Mercury
12728822 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Kierownica pompy – pompa ołowiu wg rys. III/A-022-00 -