Zlecenie 12734660 - zakup i dostawa: - zestaw profesjonalnych elektronarzędzi-4...

   
Analizuj
Zamówienie 12734660
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
zakup i dostawa: - zestaw profesjonalnych elektronarzędzi-4 komplety
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730819 2026-09-10
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa drabin na potrzeby PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
12725470 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa części do narzędzi pneumatycznych” 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12729220 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
12735966 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie MT.236.88.2026 Pluton H - Zakup pilarek i przecinarek Przedmiot zamówienia: 1...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12730930 2026-09-14
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026 Część 1: ►Dostawa...
12735945 2026-09-14
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa materiałów (tj. sorbent, maty sorpcyjne itp.) –...
12734576 2026-09-14
godz. 11:00
Małopolskie Dostawa specjalistycznego sprzętu i wyposażenia
12734920 2026-09-18
godz. 12:00
Łódzkie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup osełek ściernych dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12732420 2026-10-06
godz. 08:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi...