Przetarg 12730819 - Dostawa drabin na potrzeby PGE Dystrybucja S.A. Oddział...

   
Analizuj Zamówienie 12730819
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Dostawa drabin na potrzeby PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725470 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa części do narzędzi pneumatycznych” 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12735972 2026-09-11
godz. 11:52
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12730930 2026-09-14
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026 Część 1: ►Dostawa...
12735499 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi dla 28 Wojskowego...
12734576 2026-09-14
godz. 11:00
Małopolskie Dostawa specjalistycznego sprzętu i wyposażenia
12729986 2026-09-17
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa wyposażenia do DDPdS w Pysznicy w ramach realizacji zadania „Przebudowa...
12482621 2026-12-01
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia: Dostawa specjalistycznego sprzętu wraz z wyposażeniem...