Zlecenie 12735972 - Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE...

   
Analizuj
Zamówienie 12735972
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC 
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733799 2026-09-11
godz. 08:00
Małopolskie 617/07/2026 Dostawa przyrządów pomiarowych Przedmiot zamówienia: 1 Miernik...
12735322 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie MT.236.86.2026 OCiOL Zakup pilarki ratowniczej i pilarki akumulatorowej....
12731423 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie KOK/Pistolet mechaniczny na klej w granulacie,Kokoszki prefabrykacja;...
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12735945 2026-09-14
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa materiałów (tj. sorbent, maty sorpcyjne itp.) –...
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040
12732420 2026-10-06
godz. 08:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi...