Zlecenie 12731423 - KOK/Pistolet mechaniczny na klej w granulacie,Kokoszki...

   
Analizuj
Zamówienie 12731423
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
KOK/Pistolet mechaniczny na klej w granulacie,Kokoszki prefabrykacja; P10011/9679 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735966 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie MT.236.88.2026 Pluton H - Zakup pilarek i przecinarek Przedmiot zamówienia: 1...
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12735977 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Szacowanie wartości zamówienia na zakup zestawu elektronarzędzi i szafki...
12735945 2026-09-14
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa materiałów (tj. sorbent, maty sorpcyjne itp.) –...
12727490 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem w zestawach: 1. Sprzęt i...
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12734920 2026-09-18
godz. 12:00
Łódzkie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup osełek ściernych dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040