Zlecenie 12735977 - Szacowanie wartości zamówienia na zakup zestawu...

   
Analizuj
Zamówienie 12735977
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Szacowanie wartości zamówienia na zakup zestawu elektronarzędzi i szafki narzędziowej

Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw elektronar
zędzi 2 Szafka narzędziowa
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wyposażenie wnętrz
podbranża meble i akcesoria, maszyny i sprzęty inne, urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: meble i akcesoria , maszyny i sprzęty inne , urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12736494 2026-09-14
godz. 16:00
Mazowieckie 50266752 - ZESTAWY MOCUJĄCE PÓŁKĘ KOCH-GLITSCH Zwracamy się z uprzejmą prośbą o...
12731463 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie ZAK/2026/002174, Robot do przecinania półtusz - Animex Starachowice -
12734683 2026-09-17
godz. 08:00
Mazowieckie SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH – SPAWARKI, WIERTARKO-FREZARKI
12639286 2026-09-17
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż w budynku krat rzadkich z...
12736466 2026-09-17
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa zaworów oraz części zamiennych do zaworów firmy METSO zawory oraz...
12733384 2026-09-18
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12736286 2026-09-22
godz. 14:00
Pomorskie Uszczelka pokrywy inspek.PN:10016917-001 ( 160056227 )
12709275 2026-09-24
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i...
12733784 2026-09-24
godz. 13:00
Małopolskie 6/OLIOC Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz wyposażeniem...