Zlecenie 12735966 - MT.236.88.2026 Pluton H - Zakup pilarek i przecinarek ...

   
Analizuj
Zamówienie 12735966
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
MT.236.88.2026 Pluton H - Zakup pilarek i przecinarek

Przedmiot zamówienia: 1 Husqvarna K770 RESCUE 2 Husqvarna 135 Mark II 3 H
usqvarna T435 4 Husqvarna - nogawki antyprzecięciowe Husqvarna, Functional 5 Husqvarna kask do prac leśnych Husqvarna, Technical 6 Husqvarna - pojemnik combi 7 Husqvarna - kanister 15L
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731423 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie KOK/Pistolet mechaniczny na klej w granulacie,Kokoszki prefabrykacja;...
12735972 2026-09-11
godz. 11:52
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12735977 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Szacowanie wartości zamówienia na zakup zestawu elektronarzędzi i szafki...
12735499 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi dla 28 Wojskowego...
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12734920 2026-09-18
godz. 12:00
Łódzkie 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup osełek ściernych dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...
12732420 2026-10-06
godz. 08:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi...