Zlecenie 12735322 - MT.236.86.2026 OCiOL Zakup pilarki ratowniczej i pilarki...

   
Analizuj
Zamówienie 12735322
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
MT.236.86.2026 OCiOL Zakup pilarki ratowniczej i pilarki akumulatorowej.

Przedmiot zamówienia: 1 Pilarka akumulatorowa Stihl MS
A 300 2 Pilarka ratownicza Stihl MS 462 C-M-R
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733799 2026-09-11
godz. 08:00
Małopolskie 617/07/2026 Dostawa przyrządów pomiarowych Przedmiot zamówienia: 1 Miernik...
12735966 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie MT.236.88.2026 Pluton H - Zakup pilarek i przecinarek Przedmiot zamówienia: 1...
12735972 2026-09-11
godz. 11:52
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC
12730930 2026-09-14
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026 Część 1: ►Dostawa...
12735945 2026-09-14
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa materiałów (tj. sorbent, maty sorpcyjne itp.) –...
12731354 2026-09-15
godz. 07:59
Śląskie płytki skrawające ZCC -
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12709234 2026-09-25
godz. 10:10
Łódzkie 85/ZP/26 DOSTAWA NARZĘDZI RĘCZNYCH, ELEKTRONARZĘDZI, NARZĘDZI PNEUMATYCZNYCH...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040
12732420 2026-10-06
godz. 08:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi...