Zlecenie 12735303 - ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZI TTP_NLZ-SP.2110.85.2026

   
Analizuj
Zamówienie 12735303
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZI TTP_NLZ-SP.2110.85.2026
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734357 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup wyposażenia dla jednostek OSP
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12729142 2026-09-09
godz. 12:00
Lubelskie Dostawa elektronarzędzi na potrzeby OPEC Sp z o.o
12731423 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie KOK/Pistolet mechaniczny na klej w granulacie,Kokoszki prefabrykacja;...
12735972 2026-09-11
godz. 11:52
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC
12735499 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi dla 28 Wojskowego...
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12729986 2026-09-17
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa wyposażenia do DDPdS w Pysznicy w ramach realizacji zadania „Przebudowa...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...