Zlecenie 12730021 - WĄŻ SPIRALNY POWIETRZNY ZAKUTY FI 8/12 1,0 MPA L-10M WĄŻ...

   
Analizuj
Zamówienie 12730021
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
WĄŻ SPIRALNY POWIETRZNY ZAKUTY FI 8/12 1,0 MPA L-10M WĄŻ SPIRALNY POWIETRZNY ZAKUTY FI 8/12 1,0 MPA L-15M
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726430 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Korek G 2” A DIN 910 HB/12220 -
12722544 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie GPI.271.1.105.2026 Dostawa paczkowarki do wody pitnej dla Gminy Czorsztyn...
12730035 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WAGA WLC 60/C2/R Adres dostawy: M030
12716003 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Regeneracja uszczelnienia mechanicznego -
12727956 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: STACYJKA JELCZ T-120 oraz TULEJKA ROZRUSZNIKA R-10 KPL 1. STACYJKA...
12721177 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Zakup pompy Stubbe NXH 125-80-250 -
12727522 2026-09-04
godz. 13:00
Lubelskie Zakup - Płyta nośna do kontenera
12719073 2026-09-04
godz. 16:00
Mazowieckie 50264351 Pompa/Pump OMG DOXE-23MER/30x70 - RFI Szanowni Państwo, Zapraszamy do...
12728337 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa Ozonatora generatora ozonu 120 g/h Power 120 -...
12729046 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA USZCZELKĘ DN300 P1202402 ZAWORU KOPUŁOW Adres dostawy: M040