Zlecenie 12727956 - DOSTAWA: STACYJKA JELCZ T-120 oraz TULEJKA ROZRUSZNIKA R-10...

   
Analizuj
Zamówienie 12727956
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: STACYJKA JELCZ T-120 oraz TULEJKA ROZRUSZNIKA R-10 KPL

1. STACYJKA JELCZ T-120
2. TULEJKA ROZRUSZNIKA R-10 KPL
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12626908 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki...
12726349 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie zawór grzybkowy kołnierzowy/689/26 -
12716803 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem Zamówienie jest realizowane w...
12728802 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie ZESPÓŁ ŚRUB, MEMBRAB DO SPRZĘGIEŁ PROD. JOHN CRANE (BEZ ZAMIENNIKÓW) (ZKR -...
12719236 2026-09-04
godz. 09:00
Wielkopolskie Przedmiot i przeznaczenie urządzenia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1...
12711301 2026-09-04
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych, komputerów przenośnych,...
12729463 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Dostawa sprzętu i wyposażenia pożarniczego oraz przyczep w ramach...
12726488 2026-09-04
godz. 22:00
Lubelskie WĄŻ DO WODY 0,6 MPA FI 50
12726310 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Zakup krążników -ZAP/MTETA/2026/012636 -
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...