Zlecenie 12728802 - ZESPÓŁ ŚRUB, MEMBRAB DO SPRZĘGIEŁ PROD. JOHN CRANE (BEZ...

   
Analizuj
Zamówienie 12728802
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZESPÓŁ ŚRUB, MEMBRAB DO SPRZĘGIEŁ PROD. JOHN CRANE (BEZ ZAMIENNIKÓW) (ZKR - AM918428) -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....
12710159 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Napęd przenośnika B-1000 (modernizacja) nr 31.1 dla Zakładu Górniczego w...
12721497 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Zakup i dostawa: Części zamienne do pompy CP PUMP MKP 125-80-200 w ilości 5...
12718532 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie [ZAK/2026/001828] Kontenerowa wychładzalnia podrobów - Animex K4 -
12673357 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowego systemu CTP (naświetlarki)....
12730782 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA MOTOREDUKTORA SK 9022.1 AZKSH Adres dostawy: M040
12729366 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWKI M21D4-12002 DRĄŻKA PRAWA Adres dostawy: M040
12726381 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600625 - CYLINDRY + TŁOKI -
12721248 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Wykonanie sprawdzenia oraz przeglądu tech. urządzeń pomiarowych ugięć...
12681897 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn53_2026/AM - Sukcesywne dostawy sprężyn daszkowych do wózków...