Zlecenie 12731442 - WĄŻ GUMOWY Ø25 MEDIUM H20, ŚREDNICA WEWNĘTRZNA 25 [MM],...

   
Analizuj
Zamówienie 12731442
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
WĄŻ GUMOWY Ø25 MEDIUM H20, ŚREDNICA WEWNĘTRZNA 25 [MM], GRUBOŚĆ ŚCIANKI 4 MM, CIŚNIENIE ROBOCZE 0,6 MPA (BEZ ZAMIENNIKA) (ZKP - AM
918066) -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729372 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBRĘCZY, PIERŚCIENI I KOSTEK OBRECZY KÓŁ SMG 1. OBRĘCZ J.9.4012.2517...
12728198 2026-09-07
godz. 10:00
Opolskie Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole Opis...
12722597 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZK.3026.15.2026 „Kamera termowizyjna BULLARD DXT” z pakietem funkcji Advanced-...
12719118 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Dostawa i montaż zbiornika cylindrycznego wody zmiękczonej w Zakładzie Żory.
12724620 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup detektora Polytron (2 szt.), sensora CO, czujnika tlenu O2 LS.
12732719 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie Regeneracja głowicy silnika
12730745 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA Wanny na zużyty olej WAN OIL 1200 Adres dostawy: M040
12720059 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12731689 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPA HYDR 3PZ4TI-80/12-X-2 Adres dostawy: M040
12733347 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA KONWERGOMETRA MECHANICZNEGO Adres dostawy: M040