Przetarg 12728198 - Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział...

   
Analizuj Zamówienie 12728198
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole

Opis przedmiotu zamówienia Zawór zaporowy DN32PN25, grzybkowy, prosty do wspawania – 26 sztuk. Korpus, pokrywa, kołnierz
dławika :stal węglowa kuta P250GH Siedzisko korpusu: stal nierdzewna X20Cr13 Grzyb: stal nierdzewna X20Cr13 , z kółkiem ręcznym Malowanie : poziom korozyjności C2 Wymiary końcówek do spawania: 42,4 mm x 3,6 mm Przy dostawie wymagany Certyfikat odbioru 3.1
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Opolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Opolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722947 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w...
12730046 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA CZĘŚCI DO POMPY HD455 1. USZCZELKA 552/09 FI510/160X10 HD455 2....
12722597 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZK.3026.15.2026 „Kamera termowizyjna BULLARD DXT” z pakietem funkcji Advanced-...
12725537 2026-09-07
godz. 13:00
Mazowieckie Dostawa przyczepy jednoosiowej.
12719897 2026-09-07
godz. 13:00
Opolskie Zakup ciągnika wielofunkcyjnego średniego wyposażonego w ładowacz Wspólny...
12730744 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ROWER ROMET POP ART ECO CZARNY 18 Adres dostawy: M040
12727260 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa grzałek do rozjazdów tramwajowych (298/08) Przedmiot zamówienia: 1...
12672622 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie „Budowa dwóch wag dynamicznych w dpg w Dorohusku – roboty budowlane” – DPG...
12728739 2026-09-08
godz. 10:59
Śląskie BADANIE RYNKU - Zawór zwrotny sprężynowy (kołnierzowy) (Koksownia Przyjaźń) -
12728319 2026-09-08
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie RZM.145.26 Jednorazowa dostawa hamulca tarczowego i prostownika hamulca...