Zlecenie 12730112 - Siatka zgrzewana nierdzewna + rura

   
Analizuj
Zamówienie 12730112
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Siatka zgrzewana nierdzewna rura
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724951 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa dwuteowników oraz ceowników Miejsce realizacji zamówienia: Magazyn w...
12728937 2026-09-03
godz. 09:00
Małopolskie TAŚMA ALUMINIOWA SAMOPRZYLEPNA 301 SZER 48MMX50M PA-3010011-0048050 ANTICOR
12721063 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie BLACHA CIERNA - ZAP/MTETA/2026/013227 -
12706178 2026-09-04
godz. 13:00
Pomorskie RG/160059145 / 9016 KJT / PR2027 KOŁNIERZ WN A105 + BLACHA 410S
12730431 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne --...
12719807 2026-09-04
godz. 23:59
Pomorskie blacha ocynkowana w taśmie po 137 mm, grubość 0,5mm w ilości 4t. Proszę o...
12729391 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA RURY BSZ 1.4571 FI 15X2 Adres dostawy: M040
12727100 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur stalowych bezszwowych
12730081 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA GŁADKA Arkusz 4,0 x 1250 x 2500 mm
12730579 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa krzyżownicy zwyczajnej do skrzyżowania torów ST 60E1-1:9