Zlecenie 12730059 - Rozeznanie rynku (Dostawa części zamiennych do urządzeń...

   
Analizuj
Zamówienie 12730059
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Rozeznanie rynku (Dostawa części zamiennych do urządzeń firmy Hach Lange.)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna, Laboratoria
podbranża materiały i urządzenia, sprzęt laboratoryjny, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , sprzęt laboratoryjny , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730754 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM ABRAS SD-050 50MM Adres dostawy: M030
12729845 2026-09-07
godz. 06:30
Mazowieckie 67/WRZESIEŃ/26/CZS CZĘŚCI HONKER Przedmiot zamówienia: 1 Nakładka pedału...
12726381 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600625 - CYLINDRY + TŁOKI -
12716233 2026-09-07
godz. 10:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego...
12730043 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPA ELEKTRYCZNA AB-12TH 40W 50HZ 400V Adres dostawy: M040
12728012 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na dostawę oparcia dźwigni 412WC. oparcia dźwigni 412WC.: 100 szt.;
12730779 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPY ZATAPIALNEJ 50 KBFU 0,75 IBO + WĄŻ Adres dostawy: M040
12728975 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -USZCZELKA ARMET
12713832 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie Wykonanie serwisu kruszarek oraz młynków laboratoryjnych dla JSW S.A. Wykonanie...
12728777 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie WYMIANA WIEŻY CHŁODNICZEJ OBIEGU WÓD BAROMETRYCZNYCH -