Zlecenie 12725363 - Przedmiot zamówienia: 1 Zasilacz UPS

   
Analizuj
Zamówienie 12725363
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Zasilacz UPS
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12716400 2026-09-03
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12721882 2026-09-03
godz. 09:55
Śląskie Dostawa przewodów elektroenergetycznych niskonapięciowych dla Polskiej Grupy...
12726429 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie KABEL PRZYŁĄCZENIOWY 5M MURR; WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY 1Z 1R SIEMENS HB/12213 -
12728753 2026-09-04
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup miernika rezystancji uziemienia i rezystancji gruntu SONEL model MRU-200 -
12728735 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie Elementy elektryczne -
12729400 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Zakup 2 sztuk akumulatorów AGM Super Cycle Battery 12V 230Ah Victron Energy...
12730773 2026-09-04
godz. 14:37
Dolnośląskie Dostawa Przekaźników UKS-7.2/PKC/1K 48V Adres dostawy: M040
12713494 2026-09-07
godz. 16:00
Świętokrzyskie Dostawa i montaż układów kompensacji indywidualnej SN dla napędów Młynów...
12726655 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa przekładników dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu
12715463 2026-09-08
godz. 11:00
Mazowieckie Sukcesywna dostawa izolatorów kompozytowych SN