Zlecenie 12726429 - KABEL PRZYŁĄCZENIOWY 5M MURR; WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY 1Z 1R...

   
Analizuj
Zamówienie 12726429
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
KABEL PRZYŁĄCZENIOWY 5M MURR; WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY 1Z 1R SIEMENS HB/12213 -
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12653072 2026-09-04
godz. 10:00
Łódzkie ZP/34/2026 Zakup czterech agregatów prądotwórczych o mocy 500 KV na potrzeby...
12726387 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa transformatora -
12714039 2026-09-04
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup sześciu sztuk agregatów prądotwórczych o mocy ciągłej 10 kVA. 1....
12727954 2026-09-04
godz. 10:45
Dolnośląskie DOSTAWA WYŁĄCZNIK MASY AKUMULATORA SW-400 Adres dostawy: M040
12720403 2026-09-04
godz. 11:00
Opolskie Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby Gminy Jemielnica 1. Przedmiotem...
12715897 2026-09-08
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja oświetlenia podstawowego...
12717689 2026-09-10
godz. 12:00
Zachodniopomorskie Dostosowanie istniejącej infrastruktury technicznej do podłączenia rezerwowego...
12725252 2026-09-10
godz. 13:00
Dolnośląskie Zakup przedłużaczy elektrycznych na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej
12730679 2026-09-11
godz. 10:00
Świętokrzyskie Zaprojektowanie, dostarczenie i uruchomienie stacji ładowania pojazdów...
12730378 2026-09-14
godz. 09:00
Małopolskie Kompletny system przenośny do lokalizacji uszkodzeń kabli SN i nN - 8 kompletów