Zlecenie 12726387 - Dostawa transformatora -

   
Analizuj
Zamówienie 12726387
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa transformatora -
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729465 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa żarówek metalohalogenowych i naświetlaczy
12723516 2026-09-04
godz. 11:00
Wielkopolskie E36C/D -Zestaw komponentów Secheron -
12720403 2026-09-04
godz. 11:00
Opolskie Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby Gminy Jemielnica 1. Przedmiotem...
12729385 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA SENSORÓW COSH Adres dostawy: M040
12729668 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup świetlówek T8 36W/840/1000063696/MS
12714825 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Dostawa przewodów napowietrznych SN w osłonie izolacyjnej typu CC
12727872 2026-09-09
godz. 09:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w...
12727917 2026-09-09
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup agregatu prądotwórczego o mocy ciągłej 100 kW z przyczepką transportową...
12722729 2026-09-14
godz. 09:00
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn. „Budowa...
12730173 2026-09-14
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie gminy Garbów 1. Przedmiotem...