Zlecenie 12727954 - DOSTAWA WYŁĄCZNIK MASY AKUMULATORA SW-400 Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12727954
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA WYŁĄCZNIK MASY AKUMULATORA SW-400

Adres dostawy: M040
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725364 2026-09-04
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 55/08/2026/INŻ.-SAP Zakup latarek będących wyposażeniem żołnierzy Przedmiot...
12724121 2026-09-04
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa materiałów remontowo-budowlanych, elektrycznych dla potrzeb Działu...
12728044 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa nowego stacjonarnego agregatu prądotwórczego na potrzeby zapewnienia...
12709046 2026-09-04
godz. 12:00
Łódzkie Zakup mierników rezystancji izolacji dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12702048 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa 2 (słownie: dwóch) masztów oświetleniowych MXF TILC-601 Milwaukee kod...
12728737 2026-09-04
godz. 12:59
Lubelskie Oprawa LED 2380 G3 TB 20000-840 ET TRILUX -
12727930 2026-09-07
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup agregatu mobilnego w ramach zadania Zakup urządzeń na potrzeby...
12721359 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, W imieniu Zamawiającego zapraszam do złożenia oferty do...
12717207 2026-09-10
godz. 11:00
Zachodniopomorskie „Wykonanie awaryjnego zasilania energetycznego dla wybranych obiektów...
12726417 2026-09-14
godz. 12:00
Małopolskie Falownik Motoreduktor NORD -