Zlecenie 12725364 - 55/08/2026/INŻ.-SAP Zakup latarek będących wyposażeniem...

   
Analizuj
Zamówienie 12725364
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
55/08/2026/INŻ.-SAP Zakup latarek będących wyposażeniem żołnierzy

Przedmiot zamówienia: 1 Latarki będące wyposażeniem żołnierzy
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723529 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie wyłącznik naprądowy, ko.ńcówki, opaski kablowe HB/12202 -
12718720 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12729076 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie RFP na zakup styczników mocy Styczniki mocy LC1D40ABD: 2 szt.;
12726717 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Dostarczenie, montaż i serwisowanie sprzętu i systemu do monitorowania i...
12730761 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA OPRAWA LED I-VALO XENRE 231W XE80M003CJ , UCHWYT OPRAWY LED XENRE TWE...
12708968 2026-09-07
godz. 09:30
Małopolskie Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie –...
12728056 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Przegląd pogwarancyjny agregatów prądotwórczych
12712063 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie "Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji MEFTA, ENGRAM dla...
12728842 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa Najaśnicy Peli TM Rals 9490.
12697133 2026-09-14
godz. 23:59
Śląskie Zamówienie obejmuje zestaw dwóch ładowarek elektrycznych samochodowych. Miejsce...