Zlecenie 12728753 - Zakup miernika rezystancji uziemienia i rezystancji gruntu...

   
Analizuj
Zamówienie 12728753
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup miernika rezystancji uziemienia i rezystancji gruntu SONEL model MRU-200 -
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718720 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12728705 2026-09-04
godz. 08:59
Śląskie Końcówka, inicjator,kabel SICK -
12723516 2026-09-04
godz. 11:00
Wielkopolskie E36C/D -Zestaw komponentów Secheron -
12611775 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa infrastruktury zasilającej inwestycję Port...
12725542 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Wykonanie przeglądów okresowych agregatów prądotwórczych stacjonarnych oraz...
12726891 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa artykułów elektrycznych oraz ponoszenie kosztów utylizacji zużytych...
12728056 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Przegląd pogwarancyjny agregatów prądotwórczych
12724609 2026-09-08
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12726251 2026-09-08
godz. 23:59
Wielkopolskie I.PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA Dostawa urządzeń wyposażenia warsztatu: Część 1 –...
12677314 2026-09-15
godz. 10:00
Podkarpackie Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej Przedsiębiorstwa...