Zlecenie 12725542 - Wykonanie przeglądów okresowych agregatów...

   
Analizuj
Zamówienie 12725542
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Wykonanie przeglądów okresowych agregatów prądotwórczych stacjonarnych oraz przewoźnych eksploatowanych przez MPWiK w m. st. Warsz
awie S.A.
branża Energoelektryczna, Projektowanie
podbranża urządzenia, materiały, nadzór, kosztorys, przegląd, ekspertyzy energetyczne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały , nadzór, kosztorys, przegląd , ekspertyzy energetyczne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718522 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie Wtyki RJ45+osłony HIROSE -
12724395 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Obudowa lampy sygnalizacyjnej OB1
12681884 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Ocena ryzyka/bezpieczeństwa instalacji wodnych CSK i DSK
12730761 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA OPRAWA LED I-VALO XENRE 231W XE80M003CJ , UCHWYT OPRAWY LED XENRE TWE...
12721883 2026-09-07
godz. 08:55
Śląskie Dostawa części do naprawy kabli energetycznych i przewodów oponowych dla...
12674666 2026-09-07
godz. 09:00
Lubuskie 1. Zakres prac Nadzoru Inwestorskiego obejmował będzie wszelkie działania...
12727712 2026-09-07
godz. 11:00
Podkarpackie Zakup zasilania awaryjnego dla Starostwa Powiatowego w Nisku w ramach projektu...
12728723 2026-09-08
godz. 07:10
Śląskie Świetlówka LED OSRAM ST8E-0.6M 8W/840 900lm 4000K -
12725901 2026-09-08
godz. 09:00
Małopolskie 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego o mocy 75kVA/60...
12687736 2026-09-08
godz. 10:00
Podlaskie Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach...