Zlecenie 12724609 - W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk;...

   
Analizuj
Zamówienie 12724609
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza kablowo-pomiarowego w wyłącznik taryfowy 25 A dla zas
ilania domu jednorodzinnego na podstawie WP - P/26/055113.; Gdańsk gmina miejska; Gdańsk (miasto); 2603689

Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w imieniu i na rzecz Energa Operator SA Oddział w Gdańsku z siedzibą przy ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk. Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. Instrukcja Oferenta dostępna jest na stronie: https://connect.orlen.pl/app/help Wyposażenie istniejącego złącza kablowo-pomiarowego w wyłącznik taryfowy 25 A dla zasilania domu jednorodzinnego na podstawie WP - P/26/055113.; Gdańsk gmina miejska; Gdańsk (miasto) Wymagany przez EOP termin ważności oferty: 60 dni od daty upływu terminu składania ofert. Należy poprawnie wskazać datę z kalendarza. W przypadku wskazania przez Wykonawcę na etapie składania oferty na Platformie Zakupowej CONNECT terminu związania ofertą krótszego niż 60 dni od daty upływu terminu składania ofert, wiążący jest termin 60 dni określony przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym.
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728187 2026-09-08
godz. 09:00
Łódzkie Zakup 14 szt. testerów liczników.
12717568 2026-09-08
godz. 11:43
Warmińsko-Mazurskie 2812.4.OBR.2026 Zakup mierników elektronicznych do SpW SUiE - 2812.4.OBR.2026...
12726839 2026-09-09
godz. 10:00
Podkarpackie 1. „Zakup 4 agregatów prądotwórczych wraz z kompleksową instalacją dla budynków...
12730714 2026-09-10
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wraz z dostawą, przyłączeniem agregatów prądotwórczych oraz wykonaniem...
12726576 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup i dostawa 5 szt. agregatów prądotwórczych o mocy min. 9,8 kW Opis...
12727601 2026-09-15
godz. 14:00
Mazowieckie RFI 9207: Biogazownia Jazy – Roboty i dostawy w branży elektrycznej...
12709799 2026-09-18
godz. 09:00
Podkarpackie Realizację dostaw różnorodnego sprzętu i umeblowania dla Urzędu Gminy Kuryłówka...
12718104 2026-09-28
godz. 14:00
Mazowieckie Zaprojektowanie, wyprodukowanie, z poszanowaniem zasad śledzenia łańcucha...
12724703 2026-09-30
godz. 09:00
Mazowieckie Wyposażenie w systemy magazynowania energii elektrycznej żłobków na terenie...
10656318 2027-07-16
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa rozdzielnic SN dla RD Międzyzdroje